Znajomosc hiszpanskiego w polsce

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zawsze jesteśmy już o nim pewne informacje oraz wyrobione zdanie. A jak zatem gości z wszelkim innym doświadczeniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się dojść do końcu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wchodzimy w jeszcze nowe sieci i opuszczamy się w wąskie i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i wdrażamy rozpoznawać zagrożenia, przechodzimy na poziom świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy kolejnego przewodnictwa. Zbieramy świadomość oraz krok po kroku, staramy się przynosić ją w utrzymanie. Bardzo wrażliwy etap. Ruszamy się utartymi ścieżkami, razem z określonymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle kupujemy kolejną myśl i od czasu do czasu następuje próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie też jedne błędy, zdobywamy uczucia i wypuszczamy na kolejny etap. Przez ciągłe powtarzanie wchodzimy w sprawność i zdobywamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w ostatnim terminie idzie jak po maśle. Swoja umiejętność jest coraz wyższa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że i delikatną radą możemy działać maluczkim. Taka pewność w nas żyje. Lecz są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga nadal nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Informacji w czystej postaci. Biegłości i pewności absolutnej. Tak są wszystkie procesy poznawcze niezwiązane z bliskimi zdolnościami. Procesy, jakich nie zobowiązuje się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak same się dzieje z sposobem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ciekawe oraz też nudne też. Oraz gdy od jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest rzeczywiście to, że możemy czekać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest zawsze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich słów jak "rewolucja". Cokolwiek narzekają na nauk, dowiemy się, biorąc system w posiadanie także wykorzystując go, aż do zdobycia mistrzostwa.