Uslugi informatyczne tychy

Sieć Partnerów Comarch postępuje w oparciu o drink z najpiękniejszych pomysłów partnerskich w wszelkim kraju. Comarch Ślubni to jeszcze 900 spółek z pełnej Polski. Zostały one starannie wybrane, liczą sobie zwykle od kilku do kilkunastu pracowników. Podlegały szczegółowej selekcji, aby dać jak najwyższy stopień usług informatycznych potencjalnym nabywcom.

Comarch naszym dostawcom w handlu oferuje m.in.:
– profesjonalne szkolenia handlowe i wyjątkowe,
– uwaga w przybyciu do klientów,
– usługa ze karty opiekuna regionalnego,
– wsparcie działań promocyjnych,
– informację na domowych serwisach i stronach www,
– możliwość korzystania z materiałów przygotowanych poprzez swoich specjalistów.
Partnerzy o potwierdzonych kompetencjach są położeni na indywidualnej mapie sprzedaży Programu Partnerskiego Comarch. Stopień widoczności na mapie uzależniony jest od stopnia aktywności handlowej danego partnera i wykonania określone kryteria sprzedażowe.
W punktu podjęcia współpracy z firmą Comarch i puszczenia jej partnerem należy umówić się na zebranie z człowiekiem firmy, odbyć Cykl Szkoleń Autoryzacyjnych w charakterze produktów Comarch oraz podpisać stosowną umowę o pomocy.
Warto zostań Partnerem Comarch, gdyż systemy tej marki to zazwyczaj najchętniej wybierane rozwiązania handlowe w Polsce, a Program Partnerski to wielkie zyski odpowiednie do włożonego wysiłku i sztuce. Comarch oferuje również specjalne Ścieżki Kompetencyjne, czyli program rozwoju pracowników Partnerów budujących społeczność współpracowników Comarch.
Pierwszym etapem do podjęcia współpracy jest przeprowadzenie formularza zgłoszeniowego wybierającego się na ścianie www.comarch.pl. Wystarczy wpisać nasze możliwości personalne oraz numer NIP przedsiębiorstwa. Z ciekawymi skontaktują się pracownicy marki w projektu omówienia warunków współpracy.