Urzadzenie diagnostyczne launch

Czym jest kolposkop?

http://erp.polkas.pl/system-do-zarzadzania-produkcja/

Kolposkop to jeszcze bardziej atrakcyjne urządzenie diagnostyczne znajdujące zastosowanie podczas badań ginekologicznych. Jest ono wyspecjalizowanym narzędziem, które dzięki połączeniu doskonałej klasie układu optycznego ze określonym współosiowym oświetleniem daje możliwość dokładnego zbadania intymnych części ciała kobiet, narażonych na zaatakowanie przez groźne schorzenia. Za pomocą kolposkopu można nabyć nawet 400-krotne powiększenie obrazu.

Kolposkop także jego skorzystanie

Kolposkop uzyskuje się do kolposkopii, czyli badania powierzchni szyjki macicy wraz z kanałem, a dodatkowo pochwy i sromu w punktu wykrycia zmian, które potrafiły dawać o przedklinicznych postaciach raka szyjki macicy. Rozlicza się, że dokładność diagnozy przygotowanej przez kolposkop ma od 79 do niemal 97%, w relacje od jego modelu.

Jak robi badanie kolposkopowe?

Kolposkopia jest bezbolesnym badaniem przeprowadzanym gdy pacjentka spoczywa na fotelu ginekologicznym. Na indywidualnym początku badania lekarz zakłada pacjentce specjalny wziernik samotrzymający, który pomaga uwidocznienie pochwowej części szyjki macicy. Po jego zamocowaniu, do pochwy stosowany jest wziernik o przezroczystych ścianach, za usługą którego obserwuje się ściany pochwy i wielkość szyjki macicy w normalnym powiększeniu, przy intensywnym oświetleniu. Kolposkop za pomocą kamery umożliwia rejestrowanie badania i widzenie go na indywidualnym ekranie, a jeszcze zapisywanie i dawanie dla pacjentki, jak i do celów przygotowania dokumentacji medycznej i dania diagnozy.