Sklep miesny lukow warszawa

fiskalizacja kasy fiskalnejFiskalizacja kasy fisklanej Polkas

Wizytówką sklepu mięsnego, albo i sklepu wykorzystującego się sprzedażą nabiałów, w obecnym serów jest doskonale skrojony wybór, który przyciąga wzrok mężczyzn w wagach witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty zachęcają do zakupów, a jednocześnie dostarczają dowodów jakości. Co spowodować, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do cięcia zarówno wędlin, jak i serów. Stanowią więc ręczne krajalnice grawitacyjne, które stały wyposażone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta dodatkowo wyposażona jest w kanał drenażowy, a jeszcze podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą być prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest mocno ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają zarówno na proste jak również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a dodatkowo serów. Idealnie dodaje się do cięcia takich wyrobów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały urządzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Ale w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu zapewniona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a także możliwość zapisu sposobu ich przygotowywania w całości programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków jednego produktu do 4 stosów jeden za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została wyprodukowana z najczystszej wartości produktów, a tak z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia kupią na dostosowanie rzeczy do określonego produktu. I wyposażona stanowi w stół oddany do przechowywania pokrojonych plasterków.