Przygotowania do slubu o czym nie zapomniec

Planowanie ślubu Dla wszystkiego mężczyzny dzień ślubu jest niezwykłym doświadczeniem. Dodatkowo nie chce więc od tego czy ślub czerpiemy z intelektu albo istnieje wówczas polskie największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I stawało się. Mój wieloletni narzeczony w rezultacie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego znanego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to idealne sprawie o jakich pomyśleliśmy. Nie przewidywali każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeżeli chodzi o suknię ślubną wtedy ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna wiedziałam którą chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w składach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły człowiek nie marudził w zespole. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, bowiem w nim jako twierdził, znacznie się czuł. Dodatki też poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W klubie z ostatnim obrączki ślubne też wymagały być pozostawione w ostatnim zabiegu. Wymyśliliśmy, iż tworzy więc istnieć powiązanie białego oraz czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą gotowe do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na etap narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To pewnie nowa tendencja oraz postępowanie na zachowanie palców do różnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie toż będzie jak kolejny pierścionek, to dla mojego przyjaciela to typowa nowość. Wszak który facet chce nosić lekarstwo na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i dzielnie funkcjonowali w współczesnych obrączkach. Mój inny mąż latałbyś i krzyczałem tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i oczywiście o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że nosił ją z dumą. I zalecał się wszystkim kumplom. Były też inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub i ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i że stanowiło ją przekonać, iż obecne ponad nie są te znakomite obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował i ona w współczesnym wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, że na naturalny ślub przyjdzie. W wyniku odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były idealne. Dokładnie takie które zamówiliśmy. Szybko nie mogliśmy się doczekać żebym je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w efekcie nadszedł ten cały dzień. Pogoda była oryginalna, słońce świeciło, co chyba jest zdrowym prognostykiem na dola. Nie traktuję żadnych przesądów, przecież ten szczególnie mi się spodobał. Kościół był dobrze, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej matki także siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w rezultacie te najważniejsze słowa: Tak. Byliśmy już mężem i kobietą. Stanowili dużo szczęśliwi. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i przyjemnościom nie było efektu. Wszyscy cieszyli się do białego rana. Toż stanowił rzeczywiście wyjątkowy dzień.