Przedluzanie wlosow skierniewice

bizerba krajalnice

Przedłużanie włosów jest coraz popularniejszą metodą wśród kobiet, aby ich włosy zyskały piękny, duży i pełny wygląd. Ten styl jest brakiem bezinwazyjnym przedłużenia nawet do 60 cm długości. Istnieje wiele szkół tego braku, w zależności od preferencji klientki, stanu włosów, czasu jaki chcemy, aby doczep się trzymał włosów, gdyż wszystka z technologii daje inne rezultaty.
Samą z najstarszych szkół jest metoda keratynowa. Polega ona na zgrzewaniu keratyną pasm włosów naturalnych ze sztucznymi. Zamknięta w skórze keratyna mająca właściwości regenerujące jest wykorzystywana na włosy suche, zniszczone oraz kruche. Przy odpowiedniej pielęgnacji kieruje się trzy, cztery, i nawet pięć miesięcy.
Najbardziej popularną metodą przedłużania włosów jest metoda na mikroringi. Polega ona na budowaniu pasemek włosów poprzez zaciskanie na nich małych obrączek. Jest obecne forma dla kobiet, jakie nie mają chęci do alergii, gdyż obrączki wykonane są z metalu. Mikroringi tworzone są na dwa rodzaje: z silikonem i bez silikonu. Główną zaletą tej procedury jest brak oddziaływania wysokiej temperatury na włosy. Dość były sposób przedłużenia sobie włosów, gdyż efekt utrzymuje się z trzech do czterech miesięcy, i po ściągnięciu pasemka mogą stanowić więcej wykorzystane, jednak potrzebna jest wtedy zmiana obrączek na następne.
Inną drogą jest droga na ultradźwięki, która polega na budowaniu pasm naturalnych z pasmami sztucznymi bez użycia ciepła, i za pomocą fal energetycznych. Zajmuje się ją do włosów starych i starych. Czas mienia jest nawet sześć miesięcy, a wynik jest doskonale niewidoczny. Wadami tej technologii jest cenna cena oraz ważniejszy i lekko niszczący włosy proces ściągania pasm.
Paniom, jakie planują sobie przedłużyć włosy jednorazowo, na wyjątkowe okazje zalecana jest metoda clip on/off, jaka stanowi zarówno najprostszą, lecz także najmniej trwałą i osłabiającą włosy metodą przedłużania. Liczy na wpięciu, we wcześniej przygotowane do ostatniego włosy, maleńkimi spineczkami włosów wszytych w taśmę. Zaletą jest słaba cena zabiegu, dobry efekt na rozpuszczonych włosach oraz duża jednorazowa zmiana naszego wyglądzie.