Program lojalnosciowy lot dla firm

PC Market firmy Insoft więc najbardziej elastyczny program, także dla mniejszego biznesu jak także dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł ważny jest w zakresie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W liczbę rozwoju jednostki można zwiększać ją o nowe elementy. PC Market jest grzecznym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest przez naszych konsumentów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W wszelkim sezonie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ciż to wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca zapewnia Ci najprostsze ceny. Zawsze będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile jest Ci więcej wpłacić pieniędzy. W dowolnej chwili program opisze jaką część pieniędzy tworzysz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wiele czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a często wtedy, gdy weźmiesz z uwagi kolektorów informacji. Samodzielnie i już wydrukujesz etykietki na półki. Możesz tenże zaprojektować nalepkę towarową dla swojego składu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla nowych produktów. Dzięki kooperacji z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na towary, to myśl zaledwie kilku sekund.

Na lokalnym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze pomysły to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkiem z najświeższych jest program PC-Market.

Stworzony jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Wykorzystuje go obecnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Łatwy i jasny w obsłudze, w nieświadomy rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na specjalną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego planu zadecydowało kilka czynników. Przede wszystkim jest oczywisty, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą otwartych na placu urządzeń fiskalnych, a także każdego rodzaju sprzętem, jaki ważna zobaczyć w pozycjach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.