Program ksiegowy groszek

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, grające w tle Windows, są bardzo skuteczne i ich obsługa intuicyjna. Istnieje przecież wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przesuwać się tabulatorem. Istnieją też firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w nowoczesne komputery. Dla nich tylko stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie nowe rozwiązania oraz szanse w doskonałej formie graficznej.

http://kasyfiskalne-krakow.pl/post/novitus-sento-e.htmlNovitus SENTO E - kasa fiskalna Polkas Kraków

Comarch klasyka istnieje w całości funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i pełnej. Zezwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, jeszcze w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest dodatkowa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można wykorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym elementem programu jest moduł Płace. Pozwala on drogę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i planowania zarobków. Ważna w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten pozwala również na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a dodatkowo generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ostatnich wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno więc być wyjątkowo udana oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może łączyć się z 40% rabatem, a najnowsza możliwość aplikacji została przewidziana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też planowane zmiany w przepisach, które z rozmaitych powodów mogą po prostu nie trafić do wersji klasycznej.