Program ksiegowy buszkom

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, postępujące w tłu Windows, są niezwykle skuteczne a ich obsługa intuicyjna. Istnieje przecież zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przejmować się tabulatorem. Są i firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w nowoczesne komputery. Dla nich dokładnie stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowoczesne rozwiązania i oferty w dawnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w całości funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i wszystkiej. Zezwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, zarówno w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest wolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można zastosować do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym odcinkiem projektu jest element Płace. Podaje on droga prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i obliczania zarobków. Można w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten idzie również na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a też generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla wszystkich użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Widać obecne stanowić dużo interesująca propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może godzić się z 40% rabatem, oraz najnowsza możliwość aplikacji została zaprojektowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia też chciane nowości w przepisach, które z innych powodów mogą po prostu nie przybyć do grupie klasycznej.