Program komputerowy word

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on skonstruowany w punkcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest eksploatowany przez ponad osiem tysięcy naszych firm!

Enova leży na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczyć z lekkiej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz pozwoli na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to sztuka na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i rozwiązywanie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Etap realizacji zadania zapewne żyć w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu rezygnuje się przestojów w książki oraz odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona cechą klienta wraz z drogą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest brana w całości opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Doskonałe lekarstwo dla średnich oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest montowana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest gotowy do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zbudowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ustanowiona w 2002 roku a dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy oraz dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest produkowanie oprogramowania, które wykonywa, że Partnerzy i Mężczyźni osiągają najwyższą wydajność w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Spółka jest zatrudniona społecznie i sprzyja takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".