Optima ksiegowosc

Optima to wersja programów połączonych ze sobą. Pracują wiążąc się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza wiele alternatyw dla maluchów oraz średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów wpadających w firmie. Drinkiem z polecanych modułów jest program comarch magazyn.

Element ten dedykowany jest dla firm usługowych. W przejrzysty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dostęp do danych jest możliwy z rządu innych elementów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po utworzeniu nowej podstawy informacji ważna ją modernizować za pomocą kreatora,
– w sektorze jednej firmy można robić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na podstawie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwala na wykonanie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

http://erp.polkas.pl/jak-wlaczyc-w-erp-xl-logowanie-zmian-poszczegolnych-informacji-w-bazie-aby-wiedziec-kiedy-i-co-sie-zmienilo/Jak włączyć w ERP XL logowanie zmian poszczególnych informacji w bazie, aby wiedzieć kiedy i co się zmieniło? | Systemy ERP | POLKAS

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus kupi na zdobycie pełnej wiedz o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu produktami w oparciu o duże partie zróżnicowane pod względem przedstawiających je cech. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który materiał także z jakiej dostawy zamierza wydać z magazynu. Poświęcony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja elementu jest prosta, działa w niniejszym zamieszczona instrukcja obsługi. W łagodny i logiczny sposób prowadzi punkt po punkcie do zakończenia instalacji.