Oprogramowanie kc firma

Stosowane dziś oprogramowanie biznesowe wymaga legalnej wersji systemu operacyjnego z linii Windows i wydajnego, odpowiednio mocnego komputera. Nawet możliwości nie wymagające instalacji, tworzące w chmurze, a zarabiające w okienku przeglądarki internetowej nie zadowolą się 512 MB pamięci operacyjnej.

http://www.polkas.pl/Pl/artykul/co-to-jest-fiskalizacja-kasy-fiskalnej/

W pozycji, gdy przedsiębiorca nie chce być się niewolnikiem ciągłych aktualizacji sprzętu elektronicznego, z pomocą przynosi mu program cdn klasyka. Jako że jedyny na placu pracuje pod systemem DOS, natomiast nie oznacza to, ze jego szansie zakończyły się 30 lat temu. Aplikacja kieruje się z trzech podstawowych elementów: magazynowo- fakturującej, która może obsłużyć nawet duży magazyn, kadrowo-placowej, wspierajacej politykę zarządzania zasobami ludzkimi i rejestrację czasu produkcji i finansowo-księgowej, obsługującej każdą sytuację prowadzonej księgowości. Bez problemu współpracuje z czytnikami kodów kreskowych, kasami i drukarkami fiskalnymi, drukując paragony i urządzeniami fakturującymi SET. Za jego usługą można robić dowolną ilość magazynów i rozliczać pracę w oparciu o określone receptury. System umożliwia wystawianie, rozliczanie oraz księgowanie faktur zaliczkowych. Z usługą programu cdn klasyka można stosować różnorodne schematy upustów i cenniki indywidualnie dla każdego z partnerów, tak by przygotowywane dokumenty zawierały dobre ceny.
Oprogramowanie prowadzi rejestrację zamówień od odbiorców, i nawet umożliwia automatyczną rezerwacje towarów, co jest szczególnie przydatne przy szybko rotującym magazynie. W sprawie wykorzystywania pojemników zwrotnych za jego uwagą można rozliczać opakowania kaucjonowane. Aplikacja współpracuje z rożnymi drukarkami, gdzie możliwy jest wydruk etykiet i kodów kreskowych.
Program jest ponad 45 000 użytkowników w pełnej Polsce. Gdyby z pewnego początku jego szansie pokazały się niewystarczające, dystrybutor COMARCH przewiduje aktualizację do najróżniejszych możliwości oprogramowania, z wykorzystaniem nawet 40% rabatów. Sam proces jest nieomal niezauważalny dla użytkownika, a wszystko rozgrywa się za pomocą Comarch Asysty.