Odpylacz filtracyjny

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu wyborowi w kwestie worków filtracyjnych z rozmaitych środków i o odmiennym wymiarze i różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i usuwanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w jakiejś gałęzi przemysłu, w jakim stoi problem z złym powietrzem występującym w ciągu przemysłowym.

Niezwykle popularne - filtry modułowe, które stosowane są głównie w dziedziny drzewnej i meblarskiej, bardzo dobrze wypełniają swoją wartość oraz przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W swojej możliwości jesteśmy zarówno wielkie jednostki modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne kiedy także delikatne odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

http://erp.polkas.pl/erp-dla-malej-firmy-obalamy-mity/ERP nie dla małej firmy? Obalamy mity!

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów ukazują się całą powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do starych i małych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z ciekawości na swoją budowę mają dużą powierzchnię filtracyjną.

Bardzo duża skala proponowanych odpylaczy pomaga nam dobry dobór maszyny do spraw klienta. Dużo danej o naszej możliwości można zyskać na swej stronie internetowej lub łącząc się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są tanie w kategorii przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry powstające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do zaznajomienia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie więcej w Twojej głowie zastosowanie i uzna utrzymać w nim czystość, zaś w sezonie zimy w planie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.