Obowiazek swiadczenia pracy w okresie wypowiedzenia

W swej ofercie wydobywają się jedynie dobre oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w toku pracy, ochrona produkcji oraz funkcjonalność obsługi są tutaj na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki wykorzystaniu wysokiej klas składników, technicznie ulepszają budowę i trwały wzrost w rozmiarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W naszym szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz również skomplikowane i znacznie funkcjonalne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o mierze od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o wszystkim kształcie i pełnymi ludźmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i napędzają je w innych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie składniki są dołączone do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych również są optymalnym urządzeniem do pisania czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te zużywane są przy zasysaniu ogromniejszych kwocie suchego materiału z grubych odległości. Zostały stworzone według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zwracamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i budynków we pełnych gałęziach przemysłu. Myślimy i spełniamy i instalacje dla pyłów wybuchowych.