Miniaturyzacja ang

Zaraz po wynalezieniu pierwszego komputera, zaczęto szukać dla niego właściwego zastosowania. Wraz z wzrostem elektroniki i miniaturyzacji, nowoczesne metody zaczęły rozumieć i wspierać inne sfery życia. Twórcy maszyny tworzącej nie spodziewali się jak ważną marką będzie bawiłeś się ich wynalazek. A fakt, że właściwie każdy jest w kieszeni urządzenie wielokrotnie przerastające ofertami ich prototypu, bez wątpienia wywołałby obok nich zawał serca.

Obecnie trudno jest sobie wyobrazić jakikolwiek biznes, jaki nie wykorzystywałby technologii informatycznych. Poczynając z młodych jednoosobowych firm, na wysokich korporacjach kończąc - wszędzie te są mniej lub bardziej rozwinięte systemy. Obszary wspierane przez informatykę obejmują między innymi komunikację, zarządzanie procesami, projektowanie oraz księgowość.

Fakturowanie, bilansowanie owoców i porażek nie wymaga już żmudnego podliczania słupków i ręcznego wypełniania stosu formularzy. Większość etapów rachunkowości jest dofinansowywana przez dobre oprogramowanie. W lokalnych firmach, żyć prawdopodobnie wystarcza zwykły arkusz kalkulacyjny, jednakże o moc wygodniej i efektywnie jest zastosowań dedykowanego systemu. Dobrym przypadkiem jest oprogramowanie symfonia, jakie korzysta w prostej możliwości bogatą bazę modułów wspomagających prowadzenie firmy, w tym też księgowość.

Wspaniałym przykładem wykorzystania technik są zautomatyzowane fabryki samochodów, gdzie rola mężczyzny istnieje już mała i wiąże się do monitorowania systemów.

Z resztą, nie trzeba dążyć do fabryki by zobaczyć stopień automatyzacji współczesnego świata. Co raz więcej kształtuje się tak zwanych inteligentnych domów, jakie to zaradzą same zadbać o odpowiednie oświetlenie, temperaturę w wnętrzach, i nawet uzupełnić zapasy jedzenia w lodówce.

Taka ekspresowa ekspansja technologii pewno istnieć przerażająca, jednak powinien mieć, że w dowolnej chwili można wybrać wtyczkę.