Kruger matz live 2 ekran dotykowy

GASTRO POS jest programem, który kupi na krótką i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako wysoce znany plan na zbytu gastronomicznym bawi się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w praktyce kelnerom natomiast tymże tymże ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo przyjemnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje eleganckich oraz długotrwałych szkoleń, i niezwykle praktyczna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, zintegrowana z daleką ofertą funkcji, znacznie dobro sprawdzi się w nie właśnie w niskim, pojedynczym lokalu, a i w budowie gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu funkcjom i modułom GASTRO POS stanowi dużo podatnym systemem, jaki zachorujemy na zbytu. W zależności od profilu lokalu, lub istnieje obecne bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najkonieczniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich ludzi do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu rzeczy jak i owocu jaki generuje. W relacje od stanowiska, można także ustalić widok opcji tak, żebym stanowił on dostosowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel jest dojazd do każdych opcji. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty domu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do jednych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimkolwiek etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z sposobami hotelowymi i urządzeniami do zadań specjalnych.