Krajalnice elektryczne zelmer

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie cechy: doskonała klasa i dostępna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrobiona przez polskiego producenta, przez co do jej głównej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na polu". Jest dość popularna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to materiał, oddany do cięcia przede wszystkim różnego typie wędlin i ciała, ale z powodzeniem może istnieć używany również do pisania plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również szerokie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest błyskawiczna i znacznie precyzyjna, a wykorzystanie jej - w duzi bezpieczne. Wszystkie składniki zostały odpowiednio zakonserwowane i zbudowane z tak trwałych, dostępnych w praniu oraz ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie oczekiwania i wymogi sanitarne. Wszystek składnik tego urządzenia, jaki stanowi wszą relacja z żywnością, jest wykonany z punktów nierdzewnych.

Nie wybierasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada dobrej płyty dociskowej? Z modelem 612p zupełnie nie będziesz uważał tegoż faktu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując umieszczone w nią efekty do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić akcesorium do ostatniego, by znów leczyło "jako inne".