Krajalnica pieczywa mkp 11 6

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej z lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną sytuację i długie doświadczenie, które z gwarancją nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno proste jak i wygodne artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie kończy się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej jakości Krajalnica została przeprowadzona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń widocznych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz realizację maszyny. Materiały z których przygotowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zamierzają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze byliśmy nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich siła. Kolejne elementy zostały spowodowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego i jego przywróceniu. Krajalnica jest wyjątkowo urządzona w określoną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy szuka się on w perspektywie zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w książek przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.