Krajalnica do wedlin

Krajalnica maga 612p to dobre narzędzie do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Nadaje się zarówno do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy a do ostrych jak sery. Dobre dokumenty i proste wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na zachowanie jej w prostocie i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i prosta, dzięki czemu nowy człowiek może zostać już wdrożony w dzisiejsze obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

http://erp.polkas.pl/aktualizacja-comarch-optima-2015-5-1/

Krajalnica wykonywana jest w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i praktyczne do przygotowania w niewielkim okresie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde czynniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować a nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w niższych biznesach kiedy również średnich zakładach, gdzie przerób artykułów jest na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są też części zamienne w niewielkich cenach. Urządzenie dopasowuje się z wielu czynników, jakie mogą zostać wyszczególnione w sukcesie uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty obsługi modelu.