Garderoba w teatrze

Nadchodzi oczekiwana od tradycyjna wiosna. Toż nie tylko nadzieja na zrzucenie paru zbędnych kilogramów, ale jednocześnie na zmianę naszych nawyków żywieniowych. Cieplejsza aura skłania nas bowiem do usunięcia ciężkostrawnej diety opartej na ciele i nabiale oraz skorzystania ze zdrowia, które oferują nam sałatki.

Witaminy Sałatki stanowią prawdziwą bombę witaminową. Dają nam one całych składników niezbędnych do odpowiedniego funkcjonowania organizmu. Polacy zawsze a są smykałka do chętniejszego sięgania po artykuły pochodzenia zwierzęcego. Dlatego tak dużo wśród naszych rodaków schorzeń układu krążenia. Choroba wieńcowa, miażdżyca i nadciśnienie stanowią wciąż jedną z istotnych przyczyn zgonów w podeszłym wieku. Częstsze jedzenie sałatek i minimalizacja produktów pochodzenia zwierzęcego zmniejszają ryzyko wyżej wymienionych schorzeń.

Lekkostrawność Warzywa są o wiele bardziej lekkostrawne niż ciało i nabiał. Mniej zalegają w kontekście pokarmowym, dzięki czemu po ich użytkowaniu czujemy się lepiej. Warzywa posiadają odczyn zasadowy w przeciwieństwie do produktów mięsnych. Dzięki temuż nie powodują one kłopotów ze zgagą i nadkwasotą. Dieta oparta na spożywaniu sałatek jest zatem naturalniejsza i milsza dla własnego organizmu pokarmowego.

Łatwość przygotowania Przygotowywanie sałatek bynajmniej nie jest ciężkie, szczególnie, jeżeli posiadamy odpowiednim sprzętem. Szatkownica do warzyw elektryczna sprawi, że stworzymy je niezwykle szybko. Wystarczy tylko wybrać warzywa, z których planujemy osiągnąć sałatkę, poszatkować je przy pomocy maszyny, wymieszać i skropić sokiem z cytryny. W ciągu kilku chwili jesteśmy młody i kaloryczny posiłek.

Kaloryczność Zanim nadejdą ciepłe i słoneczne dni, warto zrzucić nieco tkanki tłuszczowej nagromadzonej podczas zimy. Najskuteczniejszym sposobem, by uzyskać upragnioną sylwetkę, jest wytrwanie na dietę opartą na warzywach i sałatkach. Szybko przekonasz się, że zna stanowić ona o wiele lepsza z tradycyjnych polskich bigosów i schabowych. Co znacznie, żeby przygotować pyszną sałatkę, nie potrzeba być mistrzem kuchni. Wystarczy kreatywność i wyobraźnia. To jedynie od nas zależy, z których składników stworzymy własną smaczną i naturalną sałatkę.