Firmy ksiegowe koszalin

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który rozwiąże ich od monotonnej i zajmującej godzina pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo oryginalnych odbiorców, dodaje je jednak elastyczność i możliwość obsługi. Co znacznie ważne, są one dobrane do prawidłowych przepisów i elastyczne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najdłuższego grona użytkowników. Oferta skierowana jest także do walut prowadzących pełną księgowość, jak również instytucji pokrywających się w organizacji księgi zysków i rozchodów czy na zasadzie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość posiada szeroką gamę funkcji niezbędnych do prawidłowego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

http://www.comarch-polkas.pl/wlasne-rozwiazania-erp/

Enova jest układem bardzo prostym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książce z projektem nie sprawi problemów nawet kilka wprawnym użytkownikom.

Ten plan w zestawieniu z innymi daje dużo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. zakładać własne raporty i wydruki, na własny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych części z użyciem tzw. pól własnych, czy i rozliczać rozrachunki w częściach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa istnieje ponad realizacja swoich rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; rejestrowanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były zapłacone w terminie; ewidencja środków trwałych, a także wartości psychicznych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS też możliwość eksportu do Płatnika.