Comarch cdn xl api

Program comarch xl istnieje ostatnie zwiększony system klasy ERP wspomagający i ułatwiający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest głoszone w rożnych wielkościach firmach, poczynając z najmłodszych, kilkuosobowych do szerokich firmy będących dużo oddziałów na całym świecie.

Główne zalety oprogramowania tej klasy są ważne w kolejnych dziedzinach prowadzenia przedsiębiorstwa: - obsługa i złożenia księgowe, - gospodarka i wydawanie stanem magazynowym, - obieg krajowy i zewnętrzny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż oraz regulowanie relacjami z klientem końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl charakteryzuję się bardzo rozbudowanymi ofertami oraz zajmuje budowę modułową. Pozwalam to wielkie możliwości budowania rozwiązania dobranego do pewnych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w rejony, które logicznie łączą funkcjonalności, które współdziałają ze sobą. System spółki comarch jest dostosowywany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest ciekawą analizą całych procesów a dodatkowo potrzeb danej działalności. Dzięki temu rozwiązanie umożliwia na zdobycie maksymalnej wydajności w towarzystwu. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję oraz organizm w standardzie SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa więc w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest za pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten system dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u klienta końcowego. Nie liczy potrzeby inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi oraz utrzymania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Pozwolą one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą stać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców jak również zamienniki. Mienie różnych wersji technologicznych pozwoli na dostosowanie oferty biura do odbiorcę zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest eksploatowany w ponad 5000 biur w wszystkiej Polsce. Największe części stosowane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna i automatyka. Najwięksi odbiorcy to: - Kupiec - VOX składy budowlane