Co zalacza turbine

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów sterowania w najbardziej dużych warunkach jest możliwa. Że nie poradzą sobie inne złącza, na pewno w takich najbardziej złych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co więc stanowi zbyt złącze i czemu jest naturalnie dużo skuteczne?

Złącze eXLink pozwoli na elastyczne zasilanie, a też bardzo ciekawą komunikację całych systemów zarządzania, które znają się w jakimkolwiek miejscu, gdzie po prostu bogata również powinien takie złącze wykorzystać. Doskonale sprawdza się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

http://nokiacare.pl/polkas/Pl/produkt/krajalnica_automatyczna_bizerba_vs_12d/

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to pełen system, który umożliwia na łączenie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda oraz odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania wykonywa się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a także dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają sporo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie uważa również obowiązku wyłączania wykonującego w możliwościom momencie urządzenia, co wyjątkowo ułatwia pracę. Wszystkie są zrobione w modelu, który tworzy stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie chodzą w temperaturze otwierającej się od –55, a kończącej na +70°C, zatem w warunkach ekstremalnego zimna i przyjemna. Dzięki temu, że są obudowę zrobioną z takich towarów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia. Mogą liczyć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie używane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie muszą i prawa na akcję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest rzeczywiście bardzo pewne i dobre i trwałe.